Oferta nr 21725965

Stanowisko: ELEKTRONIK Nazwa firmy: RekruTeam
Miasto: Bydgoszcz Data dodania ogłoszenia: 13 czerwca 2018, 11:29

Treść ogłoszenia

Dla firma produkcyjnej w Bydgoszczy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy kandydata na stanowisko:

Elektronik

Zakres obowiązków na stanowisku:

- montaż układów elektronicznych (technologia smt, tht)

- uruchamianie i testowanie urządzeń zgodnie z dokumentacją

- montaż i testowanie układów prototypowych

- naprawy urządzeń zgodnie z dokumentacją,

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe

- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

- umiejętności uruchamiania, naprawy układów elektronicznych analogowych oraz cyfrowych, mikroprocesorowych

- doświadczenie w lutowaniu przewlekanych i powierzchniowych elementów elektronicznych

- zdolności manualne

- obsługa automatu do montażu powierzchniowego dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- praca w godzinach od 7 do 15

- możliwość rozwoju zawodowego

Kandydatów zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres info@rekruteam.pl